Apie Mus

Kelionių agentūra „Ultraturas“ jau kelis metus sėkmingai dirba turizmo rinkoje.

Įmonės įkūrėja ir vadovė, susiklosčius palankioms aplinkybėms, turėjo galimybę kelis metus keliauti po pasaulį ir susipažinti su įvairiomis šalimis. Studijų metų įgytos žinios dar labiau pagilino ir praturtino turimas žinias.

Dirbdama ji ir jos įmonės darbuotojai toliau plečia patirtį keliaudama į info-turus, kad galėtų kuo geriau patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius bei poreikius. Kvalifikuoti ir savo darbo srities specifiką išmanantys darbuotojai parinks Jums tinkamiausią kelionę paslaugos kokybės bei kainos atžvilgiu, taip pat patars ir pakonsultuos iškilusiais kelionių klausimais, padės sutvarkyti visus draudimo, vizų, bilietų bei kitų paslaugų reikalus.

Kelionių agentūros svetainėje įdiegtos naujausios technologijos leidžia rezervuoti kelionę, viešbutį ir bilietus internetu. Įsigykite kelionę net neišeidami iš namų !

Ar norite atostogauti, ar vykti verslo reikalais, kreipkitės į mus ir mes parinksime optimaliausią variantą į bet kurį pasaulio kraštą!

Įmonės vizija – tapti viena iš lyderiaujančių kelionių agentūrų Lietuvoje.

Įmonės misija – maksimaliai patenkinti klientų poreikius.

Kelionių agentūros siūlomos paslaugos:  

Poilsinės,  pažintinės ir egzotinės kelionės, Savaitgalio kelionės, Kruizai, Slidinėjimo kelionės, Tarnybinių kelionių organizavimas,

Viešbučių, pervežimų  užsakymas,

Lėktuvų, keltų  bilietų rezervavimas, pardavimas,

Parkavimas Vilniaus, Kauno, Palangos ir Varšuvos oro uostuose· Automobilių nuoma,

Sveikatos, kelionės ir kitų rūšių draudimai,

Vizų tvarkymas

Mes naudojame slapukus, siekiant padėti Jums geriau pasinaudoti mūsų svetainės teikiamomis paslaugomis bei statistikos tikslais. Jei Jūs šių failų neblokuojate, sutinkate juos naudoti ir saugoti savo naršyklės atmintyje. Bet kuriuo metu Jūs galite savarankiškai valdyti slapukus, pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos nuorodoje Slapukų politika.

Patvirtinti